Szukaj

Doradztwo detektywistyczne

Nasz firma zajmuje się również audytami bezpieczeństwaszkoleniami i konsultacjami prawnymi, negocjacjami i monitoringiem umów i kontraktów. Klienci będący w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc psychologa.

Poprawa bezpieczeństwa firm oraz osób

Prowadzimy na zlecenie zarówno osób prywatnych, małych jak i dużych firm i korporacji konsultacje dotyczące bezpieczeństwa obejmujące wszystkie aspekty tego zagadnienia. Począwszy od systemów zabezpieczeń mienia, produktów, środków obrotowych i informacji, poprzez monitoringi, po analizy procesów produkcyjnych, logistycznych, wyszukiwanie punktów i obszarów krytycznych. W swoich analizach skupiamy się również na bezpieczeństwie osób. Konsultacje tego typu zazwyczaj mają charakter ogólny, są pierwszym krokiem przed przeprowadzeniem pełnego audytu bezpieczeństwa.

Szkolenia i konsultacje

Zajmujemy się szkoleniem nie tylko detektywów, naszych przyszłych pracowników i współpracowników, ale także szkoleniem osób chcących samodzielnie wpłynąć na własny komfort i bezpieczeństwo. Wskazujemy i pomagamy przedsięwziąć środki, które w sposób legalny, dyskretny i w miarę możliwości bezinwazyjny pozwalają zmienić sposób zachowania i tryb życia naszego klienta, co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo. Np. przechowywanie przedmiotówzabezpieczenie komputerówbezpieczeństwo w siecizabezpieczenie telefonówprzechowywanie informacji i zdjęć oraz przechowywanie środków pieniężnych i dóbr sztuki.

Negocjacje i monitoring kontraktów

Dobrze przygotowana umowa z kontrahentem to jedno, a jej skuteczna egzekucja to drugie. Oferujemy pełen zakres usług związany z analizą prawną kontraktów, sprawdzeniem ich pod względem bezpieczeństwa oraz monitoringiem kontraktówi kontrolą.

Wsparcie psychologów i prawników

Część naszych klientów przechodzi przez bardzo trudny i obciążający, zarówno materialnie jak i psychicznie, okres życia. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na pomoc współpracujących z nami psychologów, a dzięki prężnej i stałej współpracy z Kancelarią Adwokacką Prof. UAM dr hab. Iwony Sepioło-Jankowskiej, możemy zaoferować najlepszą pomoc prawną.