Szukaj

Pomoc detektywa w sprawach karnych

Usługi detektywa bywają niezastąpione w sprawach karnych. W sytuacji, gdy klient jest zagrożony wyrokiem w sprawie karnej, skuteczny detektyw może odwrócić sytuację o sto osiemdziesiąt stopni i uwolnić klienta z zarzutów.

Oskarżenie o stalking

sprawach karnych związanych z oskarżeniami o stalking i prześladowanie pomagamy osobom znajdującym się po obu stronach konfliktu. Nasze działania polegają czasami na wykazaniu, że oskarżenie jest fałszywe i do prześladowania nie doszło lub nie dochodzi. Z drugiej strony, pomagamy ofiarom prześladowań, zbieramy dowody, które pomagają przedsięwziąć czynności prawne mające na celu ochronę prześladowanej osoby.

Oszustwa

Zajmujemy się wykrywaniem oszustw i przeciwdziałaniem oszustwom. Operacje w tej sferze często są powiązane ze sprawami o charakterze gospodarczym. Pozyskujemy na życzenie naszych klientów dowody przestępstw, ale również prowadzimy doradztwo jak się przed nimi zabezpieczyć na przyszłość.

Kradzieże

Zajmujemy się wykrywaniem kradzieżyzbieraniem dowodów i tworzeniem dokumentacji dowodowej. Wskazujemy naszym klientom słabe punkty ich systemu zarządzania, jeżeli kradzieże dotyczą firm, pomagamy wdrożyć właściwe procesy pomagające uniknąć takich problemów. Czasami detektyw musi wniknąć w strukturę firmy, żeby odkryć często bardzo wyrafinowane metody jakie stosują złodzieje. Kradzieże, nad którymi pracujemy, dotyczą zarówno dóbr materialnych jak i intelektualnych.

Przemoc fizyczna

Nasi detektywi działając w granicach prawa pomagają ofiarom przemocy, oferujemy ochronę i nadzór nad osobami i mieniem. W swojej pracy mamy do czynienia z ofiarami pobicia, zdobywamy dowody przemocy fizycznej, dzięki czemu nasi klienci mogą zabezpieczyć się prawnie przed kontaktem z oprawcą.