Pomoc detektywa w sprawach rodzinnych

Sprawy rodzinne nie zawsze związane są z konfliktem w rodzinie czy rozwodem. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w całym zakresie spraw rodzinnych, od tych bardzo złożonych jak poszukiwanie osób, spadkobierców, wykrywanie zdrad, czy ustalenie ojcostwa, po wywiad środowiskowy.

Wykrywanie zdrady

Prowadzimy działania na każdym etapie zaawansowania tego typu sprawy. Bardzo często udaje nam się uzyskać informacje i dowody także w sytuacji, gdy obserwowany stosuje bardzo zaawansowane środki ostrożności. Jeżeli dopiero podejrzewasz partnera lub partnerkę o zdradę to koniecznie skontaktuj się z nami zanim podejmiesz jakiekolwiek czynności w tej sprawie. Jeżeli podjęto działania przeciwko Tobie, również służymy pomocą.

Sprawy rozwodowe

Zdarza się często, że jesteśmy drugą lub trzecią firmą do której zgłaszają się klienci, przechodzący przez trudny proces rozwodu i są niezadowoleni z wyników pracy poprzednich detektywów. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu tego typu zadań, większość spraw, która do nas trafia, to bardzo skomplikowane rozwody, powiązane często z kwestiami gospodarczymi i opieką nad dziećmi, wymagające dużego nakładu pracy zarówno detektywów jak i klienta.

Ustalenie majątku

Podczas procesów rozwodowych i podziałów majątku interwencja detektywa oraz doradztwo prawne może być jedną z najkorzystniejszych pod względem finansowym decyzji jaką podjął klient. W sprawach majątkowych pomagamy ustalić wartość, strukturę własności, kierunki w których majątek został wyprowadzony oraz zebrać materiały dotyczące dochodów.

Ustalenie ojcostwa

Ustalenie ojcostwa wymaga dostarczenia materiału genetycznego, który pozwoli przeprowadzić badania i ustalić ojcostwo. Mamy duże doświadczenie w bardzo dyskretnym i sprawnym pozyskiwaniu próbek materiału. Najczęściej wyniki badań są wykorzystywane w sprawach rozwodowych i alimentacyjnych i mogą zostać wzięte pod uwagę gdy sąd podejmuje decyzję podczas rozprawy.
Szukaj