Szukaj

Usługi

Podejmujemy się prowadzenia operacji detektywistycznych na całym świecie, ale najczęściej jest to obszar PolskiDetektywi z Poznania i okolic, detektywi z Warszawydetektywi z Gdańskadetektywi Krakowadetektywi ze Szczecina i detektywi z Wrocławia są dostępni 24/7. Czasami specyfika zlecenia wymagania prowadzenia czynności na obszarze całego kraju lub w kilku krajach jednocześnie.

Pomoc detektywa w sprawach rodzinnych

Kwestie rodzinne nie zawsze związane są z konfliktem w rodzinie czy rozwodem. Pomagamy naszym klientom całym zakresie spraw rodzinnych, od tych skomplikowanych jak poszukiwanie osób, spadkobierców, wykrywanie zdrad, czy ustalenie ojcostwa, po wywiad środowiskowy.

Pomoc detektywa w sprawach karnych

Usługi detektywistyczne pełnią bardzo ważną rolę w sprawach karnych. W wielu przypadkach zarzuty w tych sprawach są elementem "gry" między stronami konfliktu i zdobycie informacji w postaci dowodu pozwala oczyścić klienta z zarzutów.

Pomoc detektywa w sprawach cywilnych

Sprawy cywilne obejmują całe spektrum relacji między osobami prywatnymi, firmami, bezpieczeństwem osób i informacji, najczęściej mamy do czynienia z rozwodami. Świadczymy zarówno proste usługi polegające na weryfikacji zwolnień lekarskich, ale też skomplikowane obejmujące strategiczne procesy biznesowe w dużych korporacjach.

Doradztwo detektywistyczne

Zakres naszych usług obejmuje również wsparcie w audytach bezpieczeństwa, prowadzimy szkolenia i konsultacje prawne, negocjacje i monitoring kontraktów. Wspieramy naszych klientów, będących w trudnej sytuacji oferując konsultacje z psychologiem.

Monitoring i systemy alarmowe

Zajmujemy się instalacją i konfiguracją systemów alarmowych oraz monitorowania obiektów. W ramach działalności detektywistycznej oferujemy, w zależności od potrzeb klienta, zastosowanie niejawnych układów rejestrujących obraz i dźwięk.

Kontroperacje

Nasi detektywi prowadzą na zlecenie klientów zadania mające na celu sprawdzenie czy oni sami nie są obiektami obserwacji lub innych działań operacyjnych.

Badania wariografem

Wariograf czasami jest nazywany “wykrywaczem kłamstw”. Urządzenie służy do zbadania czy osoba mówi prawdę. Na samym początku wariograf był używany przez służby mundurowe, ale z biegiem czasu zaczął być stosowany w dużo szerszym zakresie. Badania z wykorzystaniem wariografu wykorzystuje się w procesach sądowych, czy rekrutacjach do firm.